У Рівному знову гасили пожежу

Новини Рівного - ЧаРівне.info

15 листопавда о 15:05 до Служби порятунку Рівненщини за номером "101" надійшло повідомлення про пожежу в місті Рівне по вулиці Старицького.
На місце виклику були направлені чергові пожежно-рятувальні відділеня міського гарнізону ДСНС.

Прибувши за вказаною адресою рятувальники встановили, що вогнем охоплено частину даху будівлі розміром 15х30 метрів, де виготовляли паливні гранули. Дуже ускладнювало роботу вогнеборців велике пожежне навантаження з горючих матеріалів сировини. Через сильне задимлення рятувальникам довелося працювати в апаратах захисту органів зору та дихання. На гасіння пожежі бійці ДСНС подали вогнегасячі речовини. Також надзвичайники на даху будівлі знімали металопрофіль, щоб пролити дерев'яні конструкції, що також значно ускладнювало роботи по гасінню. О 15:39 пожежу вдалося локалізувати, а о 15:58 повністю ліквідувати. Жерт та постраждалих не має. Завдяки швидким діям рятувальників вдалося запобігти масштабній пожежі. Вогнем пошкоджено 60 м.кв. перекриття. До гасіння було залучено 5 одиниць техніки ДСНС та 20 рятувальників.
Остаточна причина пожежі та завдані матеріальні збитки встановлюються.
Варто відміти про серйозні порушення норм пожежної безпеки на об'єкті, де трапилася пожежа.Так зокрема була відсутня система протипожежного захисту, що не дозволило виявити загорання на ранній стадії. Зовнішнє протипожежне водопостачання знаходилося в аварійному стані. На території об'єкту було два пожежних гідрати з яких вогнеборці не змогли забрати води, воду доводилося підвозити з інших вододжерел. Були сильно захаращені горючими матеріалами шляхи проїзду та доїзду техніки до будівлі. Пожежні щити неукомплектовані згідно норм належності.