У Рівному завершились фотосесії вагітних весняного сезону проекту "Пузата мама" (фото)

Новини Рівного - ЧаРівне.info

У рівнянок, що беруть учать у весняному сезоні проекту "Пузата мама 2020", вже завершились фотосесії. Надалі проект "Пузата мама переходить у суто онлайн режим роботи. Усі лекції та навчання вагітним будуть проводити дистанційно. 

Наші Генеральні партнери:

Нагадаємо, що цього сезону у проекті беруть участь більше тридцяти майбутніх матусь. Зйомки відбуваються у фотосутудії «ПанПанас», що на вулиці Григоренка, 16 із фотографами Дмитром Шпаком, Катею Тарасюк та Юлєю Петренко.

Допомагали їм в реалізації прекрасних образів для фотосесій професіонали: візажисти Катерина Олексієвець та Аліна Мирончук і спеціалістки з аквагриму Марія Горуна та Ольга Остапюк зі студії "Щасливе дитинство".

Засновниця проекту "Пузата мама" Оксана Кравець розповіла, що після фотосесій на час проекту перейшов в онлайн-режим:

- Усі лекції ми проводимо в режимі онлайн-семінарів. Наші матусі сидять вдома, не відвідують заняття і ми дбаємо про те, аби вони були в безпеці. Разом з тим, усі лектори, викладачі, медики, залучені до проекту, проводять усі заняття дистакнційно. Мами мають можливість задати запитання і почути на них відповіді. Єдине, що зараз у нас повністю відмінено - це ті заняття, які потребують присутності мам, наприклад психологічгні тренінги, заняття з партнерських пологів з чоловіками чи техніка дихання.

Стежити за проектом «Пузата мама-2020» можна у офіційних спільнотах конкурсу у соцмережах: Пузата мама у Інстаграм та Пузата мама у ФБ.

Контакти організаторів: 0979674391 Оксана КРАВЕЦЬ

Ознайомитись з перебігом попередніх сезонів можна у розділі проекту.