У Рівному врятували чоловіка із задимленої через підгорілу їжу квартири (фото)

Новини Рівного - ЧаРівне.info

28 жовтня о 09:18 на спецлінію "101" надійшло повідомлення про задимлення у квартирі на третьому поверсі багатоквартирного житлового будинку у місті Рівне по вулиці Клима Савури.

На місце виклику було направлено чергове відділення бійців 1-ї державної пожежно-рятувальної частини обласного центру. Рятувальники по триколінчастій драбині через вікно увійшли до вщент задимленої квартири. На увімкненій газовій плиті підгоріли залишки їжі.

Надзвичайники газ перекрили, а квартиру провітрили. В одній із кімнат виявили власника оселі, який міцно спав. Чоловіка негайно розбудили та привели до тями. По зовнішніх ознаках господар знаходився у стані алкогольного сп'яніння. Якби не пильність сусідів та оперативність вогнеборців, власник оселі загинув би від отруєння продуктами горіння, а квартира згоріла б.

З чоловіком провели профілактичну бесіду з роз'ясненням до яких наслідків це могло б призвести. Зважаючи на часті подібні випадки підгоряння їжі в помешканнях, рятувальники закликають громадян бути обережними у побуті і дотримуватися елементарних правил пожежної безпеки. Адже залишена на газовій плиті страва здатна призвести до загибелі господарів, пожежі чи вибуху у помешканні.