У Рівному волонтери “Рівне Разом” вирішують проблеми, які формувались роками

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Громадська організація "Рівне Разом" продовжує свою активну роботу в місті. Щодня до громадської приймальні надходять десятки звернень містян. Вже зараз велика частина інфраструктурних проблем Рівного вирішується швидкими темпами.

Таким прикладом є один із будинків на вулиці Гарній. До ГО "Рівне Разом" звернулася пані Надія із здавалося б елементарною пропозицією - облаштувати сходи на вході до будинку. Вони вже зараз відремонтовані, а останні декілька років були аварійними та травматичним. Пані Надія ще раніше впала, дуже сильно травмувалася та пройшла складну операцію. З проблемою ремонту сходів вона за останні роки "оббивала пороги" депутатів, чиновників та керівництва міста, але реакції не було взагалі.

«Одного разу мені до рук потрапила газета «Рівне Разом» я прочитала про організацію та Віктора Шакирзяна. Пішла до їхньої приймальні, там такі привітні працівники мене прийняли та все вислухали. А після того, до мого двору приїхали молоді хлопці, які дуже швидко все зробили, працювали навіть у дощ. Тепер мені не страшно ходити самій та відпускати свою внучку», - зазначила пенсіонерка Надія Дишкант.

Ще однією оперативною справою став капітальний ремонт аварійної стіни на вулиці Данила Галицького. Споруда вже була на межі саморуйнування. Бетонні плити в будь-який момент обвалитися та завдати шкоди дітям чи звичайним перехожим.

 «Я навіть не сподівалася, що так швидко відреагують на моє прохання. Приїхали хлопці, зробили капітальний ремонт стіни, якої ми б ніколи власними силами не полагодили, тому що це великі витрати. Після себе все прибрали, дуже задоволена їхньою роботою», - розповіла голова правління ОСББ “Геолог 12” Людмила Іванченко.

Благоустрій прибудинкових територій зараз в Рівному часто залишає бажати кращого. Серед них є і один житлових будинків на вулиці Олени Теліги. Територія біля тамтешнього стадіону швидше нагадувала джунглі, аніж спортивний майданчик. Допомоги у вирішенні цієї проблеми місцеві жителі чекали роками.

«Ми вже давно потерпаємо від цієї проблеми. Нарешті наші діти зможуть гратися та користуватися стадіоном без перешкод», - розповіла рівнянка Надія Фоміна. 

Волонтери ГО "Рівне Разом" продовжують свою активну роботу кожного дня. Також у центрі міста працює громадська приймальня організації. Там же можна записатися і на особистий прийом до голови "Рівне Разом" Віктор Шакирзяна".

До слова, громадська приймальня ГО «Рівне Разом» працює за адресою вул. Соборна, 13, щодня, крім вихідних з 10.00 до 16.00.