У Рівному волонтери подарували сертифікати для оздоровлення дітей

Новини Рівного - ЧаРівне.info

У Рівному відкрився реабілітаційний центр для дітей з порушеннями опорно-рухового апарату та дітей, які потребують раннього втручання, а також корекційних занять. Волонтери ГО “Рівне Разом” створили для дітей справжнє свято. До того ж, волонтери вручили діткам сертифікати на реабілітацію. Ініціаторами такої важливої акції стала громадська організація "Рівне Разом" на чолі із Віктором Шакирзяном.

“Я коли обдзвонювала батьків, говорила їм цю радісну новину – ми плакали разом. їм нелегко зараз, знаходити гроші і час, бо вони ще працюють, крім того, що мають доглядати за своїми дітками. Дуже дякуємо громадській організації «Рівне Разом» за цю підтримку, також за допомогу з ремонтом. Велике дякую, ми вже з дітками оцінили переваги”, - розповіла засновниця простору здорової дитини, реабілітолог Марія Лапюк.

Для дітей створили справжнє свято з мильними бульбашками, аніматорами, тортом та іще з багатьма сюрпризами. Також працівникам Простору здорової дитини вручили подяки за їхню працю. Вони наразі займаються із близько 100 дітьми.

Батьки також розповідають, що головне - це системне і регулярне відвідування центру. Саме в такому випадку діти можуть досягнути результату та покращити свій стан.

“Ми відвідуємо центр три рази в тиждень. Поки будемо рости нам треба займатися. Ми займаємося вже давно. Ми дякуємо керівниці центру, всім працівникам, за те, що маємо результати. Цей сертифікат для мене дуже вагома допомога, тому що я мама з двома дітками. Дуже вдячна нашим «Рівне Разом» за таку допомогу”, - розповіла мама Любов Майброцька.

Варто зазначити, що у Рівному та по всій області дітей з порушеннями опорно-рухового апарату є дуже багато. Вони змушені постійно проходити реабілітацію. Нагадаємо, що ГО "Рівне Разом" регулярно влаштовує корисні та потрібні людям акції в обласному центрі.