У Рівному відбувся Чемпіонат області з художньої гімнастики (РЕЗУЛЬТАТИ)

Новини Рівного - ЧаРівне.info

8-9 лютого в рівненському НВК 19 відбувся Відкритий чемпіонат області з художньої гімнастики.

У змаганнях брали участь всі відділення СК «Золота осінь», команди СК «Тріумф», ДЮСШ «Авангард», ПДМ. Всьогона килимі змагалося близько 150 учасниць.

За результатами змагань чемпіонками у індивідуальній програмі стали:

2009 багатоборство 6 видів Ксенія Соломон (СК «Тріумф», тренер Марія Приходько);

2009 багатоборство 4 види Софія Юхим (СК «Золота осінь», тренери Марина Болба, Юлія Руда); 

2008 багатоборство 6 видів Катерина Савчук (ОКДЮСШ «Авангард», тренер Наталія Шельчук); 

2008 багатоборство 4 види Соломія Форсюк (ОКДЮСШ «Авангард», тренер Наталія Шельчук); 

Програма КМС багатоборство 6 видів Дарія Гостєва (СК « Золота осінь», тренери Марина Болба, Юлія Руда); 

КМС багатоборство 4 види Каміла Томкович (ПДМ, тренер Олександра Томкович);

По програмі Майстрів спорту України перемогу виборола Богдана Мельник (СК «Золота осінь», тренери Марина Болба, Юлія Руда).

За програмою групових вправ серед гімнасток 2013 і молодших виграла команда 2014 р.н. СК «Золота осінь» у складі Діана Макаровець, Олеся Лучко, Софія Левдер, Глікерія Мельник, Соломія Сидорчук (тренери команди Юлія Руда, Марина Болба).

Серед гімнасток 2012 р.н. перемогу здобула команда СК «Золота осінь» із Нетішина у складі Вікторії Рубас, Варвара Орловська, Софія Сторожук, Анна Сичова, Маргарита Сімонова (тренер команди Дар'я Орловська).

У віковій категорії 2011 р.н. перемогу між собою поділили дві команди СК «Золота осінь» з Рівного та Нетішина у складах Поліна Остапчук, Поліна Двойних, Марія Швайка, Єва Леміч, Анастасія Балла (тренери Марина Болба, Юлія Руда) та Олександра Бабійчук, Аліса Тараторкіна, Дарина Горкун, Катерина Поліщук, Адріана Якимчук (тренер Дар'я Орловська).

У віковій категорії 2010 р.н перемогу впевнено здобула команда СК «Золота осінь» із Нетішина у складі Міла Зон, Анна Шевцова, Анна Туйбова, Юліана Васильчук, Ангеліна Дідич (тренер Дар'я Орловська).

У віковій категорії 2009 р.н. перемогу здобула збірна команда міст СК «Золота осінь» у складі Аліса Корміліцина, Софія Юхим, Катерина Лесько, Анна В‘юн, Вікторія Табор (тренери Марина Болба, Юлія Руда).

По програмі КМС оновленим молодим складом виграла збірна СК «Золота осінь» у складі Поліна Сара, Юлія Сичінська, Анастасія Фенюк, Дарія Полюхович, Олександра Ващишина, Марина Попович (тренери Марина Болба, Юлія Руда).

По програмі Майстрів спорту Украіни перемогу здобула збірна команда області у складі Анастасія Данилюк (СК «Золота осінь»), Богдана Мельник (СК «Золота осінь»), Каріна Нідашковська (СК «Золота осінь»), Катерина Мотько (СК «Золота осінь»), Христина  Кондратюк (ПДМ), Олександра Іванюк (ПДМ) (тренери Марина Болба, Юлія Руда, Олександра Томкович).