У Рівному відбулись урочистості до дня Збройних Сил України

Новини Рівного - ЧаРівне.info
фото Рівненська обласна державна адміністрація

Урочистості до 28-річчя Збройних Сил України відбулись у Рівненському міському будинку культури. Військових вітали керівники області, міста та духовенство. Бійцям вручили нагрудні знаки, грамоти та відзнаки. Для них також організували концерт.

фото Рівненська обласна державна адміністрація

Керівник ОК «Захід» Олександр Павлюк привітав особовий склад зі святом, а також подякував обласній адміністрації, керівництву міста за постійну підтримку, як організаційну так і матеріальну. «За 28 років існування армія незалежної України пройшла складний шлях свого розвитку. Зараз вона сильна та боєздатна. Саме завдяки консолідації усіх гілок влади та усього українського суспільства сьогодні ми демонструємо усьому світові, що здатні відстояти нашу незалежність», - зазначив Олександр Павлюк.

фото Рівненська обласна державна адміністрація

Із вітальним словом до військовослужбовців звернувся перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін. Він подякував воїнам за службу та захист країни.

«Наше завдання підтримувати вас у соціальному напрямку, адже ви і ваші родини повинні бути захищеними як на передовій, так і вдома», - наголосив Сергій Подолін.

Під час урочистостей хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять загиблих героїв. Під час бойових дій на сході України полягло 433 військових ОК «Захід».