У Рівному відбулася Першість територіального управління судової охорони з армспорту

Фото ілюстративне

Сьогодні, 13 серпня співробітники територіального управління Служби судової охорони у Рівненській області боролися за званння найсильніших та випробовували себе в армрестлінгу.

На змаганнях були представлені три вагові категорії:

у категорії до 70 кілограм перше місце виборов контролер 4-го взводу Олександр Зеленчук, друге місце дісталося контролеру 2-го взводу Юрію Заладовському, а третє контролеру взводу швидкого реагування Олександру Зінченко.

у категорії 70-90 кілограм перемогу виборов контролер 2-го взводу Юрій Давидюк. Другим став контролер взводу швидкого реагування Роман Поліщук, а третім - контролер 4-го взводу Ярослав Шугалевич.

у категорії справжніх богатирів - понад 90 кілограм в запеклій боротьбі за перше місце зійшлися контролер взводу швидкого реагування Михайло Шевчук та контролер 1-го взводу Віталій Адамчук. Віталій зумів вибороти перемогу, тож його супернику дісталося друге місце. Третє, почесне місце виборов контролер 1-го взводу Ігор Кравчук.

Тимчасово виконуючий обов’язки начальника територіального управління полковник Андрій Шевчук привітав переможців змагань та побажав не зупинятися на досягнутому, тренуватися та досягати нових спортивних вершин.