У Рівному учасниці "Пузатої мами 2021" готуються до пологів на заняттях з йоги (Фото)

Новини Рівного - ЧаРівне.info

У Рівному стартував проект "Пузата мама 2021". У процесі підготовки до пологів вагітні мають можливість зокрема займатись йогою.  

Саме заняття йогою не лише допомагає зосередитися на собі та внутрішніх переживаннях, а й повноцінно насолодитися чудовим творчим станом – вагітністю. Про це розповіла журналістам ЧаРівне.інфо тренерка з йоги для вагітних у  Yoga Point - першому йога-просторі у Рівному. Олександра Коблова. 

Ми пропонуємо індивідуальні програми грамотної підготовки до пологів та подальшого відновлення після. Вже не перший рік проводимо заняття з учасницями проекту "Пузата мама". Користь йоги для вагітних у тому, що вона сприяє полегшенню чи повному зникнення болю у спині, попередженню та зменшенню набряків (практично невід’ємних супутників вагітності), м’якої підтримки тонусу тіла, бадьорості та наповненості силами, підвищенню психологічної адаптивності, сприяє відчуттю згоди із собою та оточуючим світом. Це спокій та рівновага. А також вміння справлятися із перепадами настрою та негативними емоціями, відволіктися від усього зайвого та неважливого і налаштуватися на ще тісніший зв’язок із дитиною, - розповіла Олександра Коблова. 

У процесі занять з’являються необхідні під час пологів навички, вагітні навчаються контролювати дихання, свідомо змінювати його за потребою,  а також краще відчувати власне тіла та більш тонко керування ним.

 

Більше новин проекту - у рубриці ПУЗАТА МАМА.