У Рівному створено паломницьку службу "Метеора"

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Метеора з грецької перекладається як «ті, що ширяють у повітрі, знаходяться між небом і землею». Коли кожен з нас глибоко поринає в щирий та справжній молитовний стан, то помічає здобуття висоти духу, з якої земні проблеми та страхи стають не такими важкими та страшними. Саме у пошуках цього метеорно-молитовного стану, подалі від земного життя, ховались колись монахи на грецьких гірських пагорбах-велетнях, створюючи там монастирі, щоб бути ближче до Бога і далі від людської метушні. Зараз Метеори — це православні монастирі в Греції, побудовані на гігантських обривистих скелях і велично спрямовані в небо, немов подарунок ченцям, котрі прагнуть наблизитися до Бога.

В дні, коли з екранів телевізорів та смартфонів потоками ллється на нас страх та невизначеність, ми чомусь забуваємо, що свій метеорний стан ми здобуваємо собі самі. І тому зараз, як ніколи, так важливо бути ближче до Бога. Адже в часи випробувань людиною досягаються найвищі духовні висоти.

За словами протоієрея, керівника паломницької служби «Метеора» Василя Рудніцького, ідея створення паломницької служби «МЕТЕОРА» назріла від великої потреби об’єднатись в осягнені духовної висоти кожного з нас. В час епідемії та природних катаклізмів нам усім потрібно зігрітись теплом сердець, об’єднатись молитвою та вірою в Бога.

Багато було відвідано святинь прихожанами нашого Свято-Воскресенського собору м. Рівне. Багато було почуто настанов від монахів, священиків, гідів по всьому світу. Тому зараз настав час ділитись всім тим, що ми назбирали в серцях та в спогадах за всі ці роки.

Саме для духовної та молитовної підтримки у здобутті духовних висот, з благословення архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона, і утворена паломницька служба «МЕТЕОРА» при нашому кафедральному храмі, щоб об’єднати всіх прихожан і прочан навколо спільної духовної сім’ї нашого храму на сторінках у соціальних мережах. Тут ми будемо ділитись з Вами історією величних монастирів і храмів, благочестивим життям та повчанням багатьох святих, ділитимемося прожитими історіями в паломницьких турах, спогадами та вдячностями. - йдеться на офіційній сторінці.

Тому запрошуємо підписуватись на нашу сторінку у Facebook ???? Паломницька служба Метеора, де ми будемо спілкуватись про найголовніше: про ЛЮБОВ та ВІРУ, про духовні подвиги та Господні чудеса. Ну а пізніше, маємо надію, зможемо побачити цей світ і його святі місця на власні очі, мандруючи ним з вдячністю за Господню милість та підтримку в ці непрості для людства дні.

Паломницька служба Метеора - пізнай свої духовні вершини!