У Рівному розпочався бізнес-форум «Велике Рівне. Енергоефективність – 2019»

Новини Рівного - ЧаРівне.info

8-9 листопада в місті Рівному проходитиме другий масштабний міжнародний бізнес-форум «Велике Рівне. Енергоефективність – 2019».

До форуму долучаться представники влади та бізнесу всієї України, голови ОСББ Рівного, представники обласних центрів, міст та об’єднаних територіальних громад, а також чимало фахівців у галузі енергозбереження.

В ході дводенного заходу обговорюватимуться енергоефективні проекти та програми для міст, ОСББ, приватного бізнесу, теоретичні та практичні аспекти, енергоаудит тощо.
До слова, Рівненщина знаходиться на першому місці в Україні по показниках запровадження енергоефективних технологій та кращою в Україні динамікою енергомодернізації багатоквартирного житлового фонду міста. Саме тому Рівненська міська рада, Рівненська обласна адміністрація, Національний університет водного господарства та природокористування та Міжнародна фінансова корпорація ( IFC, World Bank Group), а також Програма розвитку ООН в Україні вдруге ініціюють проведення такого форуму.
Родзинкою цього заходу стане відкриття другої, виставково-практичної частини першого в регіоні Центру енергоефективності в НУВГП.
Захід проводиться в навчальному корпусі НУВГП №7, за адресою вул. М. Карнаухова, 53А. Початок заходу о 10:00, реєстрація з 9:30.