У Рівному психолог розповідала про стосунки чоловіків та жінок

Новини Рівного - ЧаРівне.info

У Рівному  у Сімейній кімнаті Рівненської обласної бібліотеки рівненські мами зібрались на лекцію психолога.

 Про те, як  уникнути, найтиповішіших помилок у стосунках між чоловіком та жінкою, про дитячі взаємостосунки та їх вплив на дорослі вибори та їдеальну сім'ю розповіла жінкам психолог Оксана Третяк.

- Не варто очікувати від чоловіка умінь джина, який виконує всі капризи, супермена, який вирішує всі проблеми. Це - шлях до закінчення стосунків. Згадайте, як часто люди сваряться через дрібниці, наприклад, через те, що хтось не помив посуд, деякі навіть розлучаються, мотивуючи це тим, що "любов пішла", хоча насправді люди не змогли зрозуміти один одного, просто поговоривши один з одним. Тому "сідати і говорити" один з одним є одинм із якісних аргументів у вирішення подружніх сварок.- додає психолог.

Окрім цього Наталія Третяк розповідала про те, як дорослим  знаходити спільну мову зі своїми дітьми, про їх виховання.

-  Дітям дуже потрібне спілкування, потрібен власний життєвий приклад.Так вони фрмують власну модель стосунків, відносин. Водночас, для батьків і дітей вираз "час разом" має різне значення. Для дорослих достатньо, щоб діти просто перебували поруч із ними, коли вони роблять щось удома чи йдуть в магазин. А ось для дітей поняття "час разом" – це дивитися очі-в-очі, коли батьки сідають поруч, відкладають мобільні телефони, виключають думки про сотні своїх проблем і зовсім не відволікаються на сторонні справи. Тож, іноді декілька хвилин душевної бесіди значать для малюка набагато більше, ніж цілий день, проведений з вами разом, якщо думками в цей час ви були деінде.- радить психолог.

*В рамках проекту Школа матусь та татусів від Сімейного клубу  "Пузата мама"