У Рівному працює громадська приймальня “Рівне Разом”

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Громадська організація «Рівне Разом» відкрила громадську приймальню. Відтепер усі рівняни можуть звернутись сюди за допомогою, чи запропонувати цікаві ідеї розвитку міста та покращення його інфраструктури. Приймальня громадського об'єднання працює у центрі Рівного, за адресою вул. Соборна, 13. З моменту відкриття вже надійшла велика кількість різноманітних звернень.

Усі проблемні питання, кажуть волонтери ГО “Рівне Разом”, вносяться до єдиної електронної бази, аби пришвидшити процес розгляду і допомоги у їх розв'язанні. Більшість звернень, у зв'язку з пандемією коронавірусу, розглядають дистанційно, але у особливо гострих ситуаціях, людей запрошують на особистий прийом до голови ГО “Рівне Разом” Віктора Шакирзяна.

У громадській приймальні "Рівне Разом" можна отримати консультацію з питань соціального захисту (пенсії, пільги, субсидії, допомога ветеранам АТО) та безоплатну юридичну допомогу. 

Подати звернення та записатися на особистий прийом можна у громадській приймальні за адресою - Соборна, 13 або за телефоном 068 729 55 56.

Волонтери громадської організації “Рівне Разом” прийматимуть звернення рівнян з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 16:00. Усі звернення волонтери опрацьовують оперативно. Вони переконані, що лише спільними зусиллями можна здолати всі труднощі, та зробити Рівне успішним і привітним для кожного містянина.