У Рівному дітям з особливими потребами презентували новенький дитячий майданчик (ФОТО)

Новини Рівного - ЧаРівне.info

1 червня традиційно відзначається всесвітній День захисту дітей. Хоча цього року карантин вніс свої корективи в навчальний та виховний процес, в «Рівненському обласному навчальному-реабілітаційному центрі» святкують.

За сприяння мецената, керівника «Захід-ТРАНСБУД» Віктора Шакирзяна у закладі відкрили новий дитячий майданчик.

- Вирішили зробити такий подарунок. Тут раніше був старий і травматичний майданчик. Новий вже сертифікований. На нього є гарантія. Можемо не турбуватись. Сподіваємось, що після карантину діти його оцінять по справжньому. Тут особливі вихованці й таким способом стараюсь зробити їхнє життя повноціннішим, - розповів Віктор Шакирзян.

На цей час у «Рівненському обласному навчальному реабілітаційному центрі» перебуває 83 дитини. Директор закладу розповідає, що чимало обладнання в закладі працює 30-40 років. Зокрема, йдеться про раніше демонтований старий дитмайданчик. Хоча за ним і доглядали та підтримували «в формі», але він морально та технічно давно застарів та не відповідав вимогам.

- Цьогоріч День захисту дітей через карантин у нас без дітей, але ми все одно святкуємо. Відкриваємо цей майданчик з посмішками. Дуже вдячні за допомогу та за спортивно-ігрове обладнання Віктор Шакирзяну. Хочу всім дітям побажати, щоб дитинство було сповнене тільки яскравих та позитивних моментів. Впевнена, що наші вихованці після карантину отримають масу задоволення на ігровому майданчику,- розказує керівниця закладу Алла Ярмушевич.

Вихователі в закладі констатують, що Віктор Шакирзян як меценат, системно впродовж років активно долучається до поліпшення умов. Зокрема, йдеться про чималу кількість екологічних дитячих меблів, за якими вчаться та проводять своє дозвілля дітлахи.

- Я є вихователькою в цьому закладі. У нас діти, які вимагають особливих освітніх потреб. Нормально вести свою діяльність без меценатів було б дуже важко. Віктор Шакирзян нас підтримує вже не перший рік. Діти його завжди чекають на кожне свято. Він регулярно нас провідує, - ділиться вихователька центру Оксана Гречка.