У Рівному на хабарі віпймали прокурора

Новини Рівного - ЧаРівне.info

01.07.20 за процесуального керівництва прокуратури Рівненської області та Офісу Генерального прокурора, спільно з оперативними працівниками УСР в Рівненській області ДСР Національної поліції та слідчими ДБР, в рамках кримінального провадження за ч.3 ст. 368 КК України, викрито заступника начальника одного з відділів прокуратури Рівненської області, під час вимагання та одержання ним неправомірної вигоди.

Вказана особа за матеріальну винагороду, у вигляді двох ноутбуків вартістю майже 30 тисяч гривень, пообіцяла сприяти у вирішенні питання щодо подальшого непритягнення до кримінальної відповідальності одного з посадовців, який є фігурантом у кримінальних провадженнях.

Підозрюваний затриманий в порядку ст. 208 КПК України. Проводяться першочергові слідчі дії.

Перед Законом України рівні всі її громадяни, незалежно від займаної посади. Це - важлива умова існування правової держави. Так, з такими історіями ми проходимо шлях самоочищення, і це - принципова позиція прокурора Рівненської області Антона Войтенка.
Санкція ч.3 ст. 368 КК України передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.