У Рівному мешканці багатоповерхівки перекриють дорогу

Новини Рівного - ЧаРівне.info

У неділю, 17 січня, з 14:00 по 16:00 по вулиці Відінській між будинками № 41 та 48 мешканці будинку № 39-Б будуть перекривати автомобільну дорогу, щоб привернути увагу місцевої влади. 

Про це журналістам порталу ЧаРівне.інфо повідомили організатори мітингу. 

Річ у тому, що електрощитову будинку та водомірний вузол без відома ОСББ "Відін" переоформили у приватну власність ТОВ "Компанія управління будинками", що знаходиться під керівництвом Володимира Процюка. 

Наприкінці листопада мешканці будинку виявили, що замки до електрощитової, де знаходяться електроустановки, які належать співвласникам будинку, замінені. З 23 листопада ні мешканці, ні представники ОСББ, ні спеціалізовані працівники не мають доступу до електричного обладнання цілого будинку. В умовах відсутності доступу до приміщення забезпечити технічний контроль, обслуговування, ремонт технічних установок, знаття показників лічильника вони не можуть. 

Крім того, 30 листопада представники ОСББ виявили, що керівництво ТОВ "Компанія управління будинками" замінило замки в у приміщення, де знаходиться водонапірний вузол та водонапірний насос для подання води мешканцям. 

11 січня мешканці будинку на Відінській 39-Б помітили різки зниження тиску води, а на верхніх поверхах вона майже пропала.

На звернення та прохання голови ОСББ про допуст спеціалістів до водонапірного вузла з метою усунення технічних проблем керівництво ТОВ "Компанія управління будинками" не реагує. 

Тому мешканці виходять на протест з вимогою втрутитись у ситуацію, яка склалась. У іншому ж випадку готові звертатись за допомогою до вищих органів.