У Рівному косметологи продають свої послуги з благодійною метою

Новини Рівного - ЧаРівне.info

У Рівному косметологи організували акцію для порятунку життя рівнянина Сергія Кухаровського, який бореться з раком підшлункової залози. Усі кошти за свої послуги з благодійного переліку вони віддадуть на його лікування. 

Чоловіка сам виховує донечку і каже, що боротиметься з усіх сил за своє життя, аби не лишити дитину сиротою. Зараз Сергій знаходиться у Національному інституті хірургії та трансплантології ім.О.О.Шалімова. На нього чекає складна операція та курс хімієтерапії. 

- Ніколи б не подумав що може статися саме зі мною... І ось немов вирок пролунав діагноз лікарів. В мене рак підшлункової залози. Ця горе пухлина перекрила жовчні відтоки, порушивши функцію печінки, та підшлункової залози. Так ця зараза так розмістилася в мені, зачепивши деякі життєво важливі органи...Операція буде дуже складною...Потім курс хімій і т.д... Зараз лікарі борються за моє життя, стараються чим швидше відновити печінку та імунітет, потім буде довгожданна операція! - написав Сергій Кухаровський. 

Ініціювала акцію косметолог Таліна Тодос. Вона розповідає, що косметологи не змогли стояти осторонь та вирішили організувати таку акцію, щоб допомогти грошима людині, яка дуже цього потребує. Вона закликає усіх охочих та небайдужих скористатись послугами або ж просто пожертвувати гроші на картку Сергія. 

- Сергій розпочав боротьбу з онкологічним захворюванням у Національному інституті хірургії та трансплантології ім.О.О.Шалімова. Потрібні кошти на перші блоки хімії та операцію. Незначна сума може врятувати Сергія та подарувати надію для його доньки, що з її татом все буде добре. Давайте разом зробимо добру справу, - написала вона. 

Список послуг, якими можуть скористатись рівняни:

Також до переліку послуг входять манікюр гель лаком та нарощення вій. 

Оплатити за котрусь з послуг можна безпосередньо на картку Сергія Кухаровського. 

Реквізити Приват банк:

4149499371256585

4149499145170328

5168755447995172

Контакти для запису на послуги до косметологів: 068 992 90 29

Контакти Сергія Кухаровського: 096 -273-83-01