У Рівному домашній насильник побив жінку та немовля: потрібна допомога

Новини Рівного - ЧаРівне.info

У Рівному 23-річний чоловік побив дружину та 6-місячне немовля. За словами сімейної радниці Ліани Диновської, фізичне насильство чоловік вчинив у присутності ще однієї дитини.

- Вчора передзвонили поліцейські групи швидкого реагування «Поліна» і повідомили, що побили жінку 25 років, вдарили дитину 6 місяців, фізичне насильтво у присутності ще однієі дитини. Кривдник втік, переховується, йому 23 роки. Заяву до правоохоронних органів написано. За 4 роки спільного проживання домашній кат покалічив свою дружину. Сьогодні обстеження в лікарні показало не тільки струс мозку, а й проблеми з лицевим нервом. Насильник не вперше б‘є дружину в обличчя і голову, бив її і вагітною, отримав адмінпокарання- штраф. Нелюд відібрав кошти по догляду за дитиною. Так сталося, що потрібно цій сім’ї не мало речей, просто, щоб діти мали більш комфортне існування.
 

Наразі ця родина потребє допомоги. Вік діток: 6 місяців хлопчик, 7 років хлопчик, дівчинці 4 роки. Їм необхідні: маленький холодильник, можна не новий; ходунці для дитини; манежик для дитини; іграшки розвиваючі, підгузки на 6 місяців; каши дитячі, продукти харчування, які не псуються без холодильника. (звертатись до Ліана Диновська)