У Рівному батьки, тренери та діти просять привести тенісні корти в належні умови (фото, відео)

Новини Рівного - ЧаРівне.info

У Рівному батьки діток-тенісистів сьогодні забрались у парку Шевченка на тенісному корті, аби привернути увагу міської влади до проблем занедбаності спортивного майданчика. 

Батьки розповідають, що ситуація кричуща, адже діти займаються в неприйнятних умовах, адже навіть не мають, де сходити в туалет, де помити руки, переодягнутись чи сховатись від погодніх умов. Тим більше, що є попит на такі заняття. Батьки зацікавлені в тому, аби цей тенісний корт відбудували, довели до ладу. 

Батьки готові навіть шукати спонсорів та інвесторів для того, що пришвидшити процес. 

На зустріч прийшли міський голова Рівного Олександр Третяк, секретар Рівнеради Віктор Шакирзян, заступниця міського голови з гуманітарних питань Марина Кузмічова та керівник Міського об'єднання парків культури та відпочинку Олексій Хмилецький. Вони пообіцяли, що питання зрушиться з місця, зокрема буде проведена експертна оцінка, зроблена проєктно-кошторисна документація і можливо через рік вже розпочнуть ремонтні роботи. 

Тренерка Нателла Доліч розповіла, що цьогоріч плата за оренду тенісного майданчика зросла з 50 до 90 гривень, крім того, батьки платять за оренду приватного тенісного корту, приміром, в Новому дворі. Оскільки умови кортів у парку Шевченка не порівняти, вони зацікавлені, щоб у відповідний стан привели і умови на комунальних кортах.