У Рівному активно доєднуються до велисипедного флешмобу

Новини Рівного - ЧаРівне.info

«Зима. Кохання. Велосипед. Збережи зиму - їдь з нами!». Саме під таким гаслом сьогодні, у День закоханих, в більш ніж тисячінаселених пунктів світу відбувається зимовий флешмоб «Велосипедом на роботу». Понад 10 000 велосипедистів, що зареєструвались на сайті заходу#WinterBikeToWorkDayдоводять, що холод не привід псувати екологію автомобільними викидами.

–       Ми запрошуємомешканцівобластіїхатисьогодні, та й в іншідні, велосипедом на роботу, на навчання, у справах. Для Рівногостворення умов для руху велосипедом зменшитькорки на дорогах, шкідливівикиди в повітря та, звичайно, витрати на підтримкуздоров’я. Для компаній та організацій- цечудоваможливість для створення позитивного корпоративного іміджу, – зазначив Микола Петренчук, директор обласного центру фізичногоздоров’янаселення «Спорт для всіх» Рівненськоїобласної ради, координатор заходу на Рівненщині.

Наша область впершедолучається до зимового флешмобу, і слідвідзначити – доситьуспішно. Адже на інтерактивнійкарті, де реєструвалисьучасникивсьогосвіту, Рівнеувійшло в сьому десятку. З року в рік все більшебажаючихпересісти на двоколісний. І не лише заради відпочинку. Враховуючиперевантаженістьдорігавтомобілями, багатомешканцівобласного центру обирають велосипед, як швидкий та мобільний вид транспорту. Сьогодні, світовий флешмоб #WinterBikeToWorkDay підтримали працівники «Спорту для всіх Рівненщини», ще раз довівши, що клімат – не перешкода для використаннявелотранспорту увесь рік. Гарний і позитивний початок дня. Долучайтесь!