У Рівненському районі змагалися волейбольні покоління

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Щороку, наприкінці січня, у спортивному залі села Шубків, що в Рівненському районі, збираються аматори спорту, прибічники здорового та активного способу життя різних поколінь. Починаючи з 1986 року їх всіх об’єднує волейбол. Команди учасників формуються за віком і мають однакові шанси на перемогу.

За умовами турніру школярі можуть змагатися не лише зі своїми батьками, а й навіть помірятися силою з дідусями. Єдина вимога – учасниками є лише жителі Шубківської сільської ради. Цейз ахідособливий ще й тим, що в 2015 роцівін занесений до Національного Реєстру Рекордів України, як найтриваліший аматорський олейбольний турнір.

До його організації та проведення, окрім Шубківської сільської ради та Рівненської районної організації ВФСТ «Колос», вже традиційно долучається комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради за підтримки Відділення НОК України в Рівненській області

На відкритті змагань з вітальними словами до учасників звернулись: директор комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради, голова Відділення НОК України в Рівненській області Микола Петренчук, ветеран турніру, один із його засновників і багаторічний учасник Святослав Кожан та представник господарів змагань – Юрій Радовенчик.

Після урочистої церемонії та розминки турнір традиційно розпочався з зустрічі команд ветеранів (45+)та школярів. Ігри проходили в дружнійатмосфері, хочаборотьбабуладоситьзапеклою.Цього рокунайкращийрезультат показалигравцівіком до 25 років, «срібло» здобула команда школярів, а замкнули трійкулідерів на п’єдесталі спортсмени віком 30-35 років. Всі вони отримали кубки, дипломи та подарункивідорганізаторів.