У Рівненській області загубився міст: де і чому

Новини Рівного - ЧаРівне.info

На околиці села Кам'яне-Случанське через річку Случ пролягав міст, але тепер він зник, повідомляє ТСН.

Міст-утікач: переправа через річку Случ зникла у Рівненській області. До вечора 4 березня міст завдовжки 50 метрів був, а зранку - щез. Люди ним їздили в сусідні села та тракторами на паї, а тепер через річку - ніяк.

На околиці села Кам'яне-Случанське через річку Случ пролягав міст. А тепер він зник: лишились лише клапті попід берегом. Вони і нагадують, що тут була переправа. Місцеві тепер приходять і вдивляються. Ним їздили машинами та тракторами на паї ,а ще скорочували шлях до трьох сусідніх сіл. Де ж за ніч подівся міст? Втік сам, кажуть місцеві, які приїхали дивитися, як Случ без мосту виглядає. А все через льодяні брили, які застрягли під мостом. Селяни годинами довбали під мостом кригу, щоб дрібнішою була і з течією плинула. А на ранок побачили: більша частина криги посеред річки зникла, але з нею і міст.

Треба знайти, кажуть селяни, та вчепити назад. Може де до берега прибило. Бо вже було таке, що міст знаходили нижче за течією і повертали. Тож вирушаємо на пошуки: виглядаємо переправу неподалік міста Сарни. І тут спрацьовує сарафанне радіо. Люди кажуть, що бачили щось схоже на пропливаючий міст неподалік села Немовичі. Їдучи полями та бездоріжжям - помічаємо скупчення людей біля річки із телефонами в руках: неподалік села Немовичі серед льодяних брил у Случі видніється загублений міст: він річкою подолав 14 кілометрів. У скільки селу обійдуться мандри переправи - ще не підраховували. Та обіцяють: цього разу встановити так, щоб міст про втечу й думати забув. Бо грошей на подорожі мостів річкою у села немає.