У п'ятьох працівників апеляційного суду в Рівному виявили коронавірус

Новини Рівного - ЧаРівне.info

У Рівному в апеляційному суді, що на вулиці Драгоманова, коронавірусну інфекцію підтвердили у п’ятьох працівників.

Таку інформацію Суспільному озвучив голова суду Олег Полюхович. Він зазначив, що серед хворих суддів немає, режим роботи установи наразі змінювати не планують.

Дійсно, є працівниця режимно-секретного органу. Але було написано, що це буцімто нам принесли працівники СБУ. Я би так не говорив, тому що не можна встановити на сьогодні, хто носій. Можливо, я носій чи ви, ця хвороба невивчена і невідомо, як вона і в кого проявляється, – коментує Олег Полюхович.

Голова суду уточнив, що серед хворих також помічник судді, працівниця канцелярії і два технічних працівники. Контактні особи – на самоізоляції. Серед тих, у кого виявили коронавірус, лише одна людина в лікарні, оскільки має супутні захворювання і бути під наглядом їй рекомендували самі медики.

Журналісти поцікавились, чи будуть у зв’язку із цією ситуацією тестувати суддів.

Чому надавати перевагу лише суддям? Контактували й працівники, вони нічим не гірші, ніж судді, тому якщо перевіряти – то перевіряти весь колектив. Але ці тести, вони ж недешеві, то витрачати кошти на 80 чоловік… І ще мало часу пройшло, щоб вони показали точні результати. Ми поки що радились і вирішили, що будемо чекати наступного тижня, дивитись, яка буде ситуація і просити Бога, щоб всі були здорові, – каже Олег Полюхович.

Після виявлених випадків захворювання приміщення апеляційного суду продезінфікували.

За словами судді, сама пандемія на розгляд справ вплинула і сторони нерідко клопочуть про перенесення розгляду, посилаючись на карантин та існуючу небезпеку.