Унікальна зустріч з міністром відбулася у Рівному (Фото)

Новини Рівного - ЧаРівне.info

У Рівному міністр юстиції Павло Петренко зустрівся з учасницями проекту "Пузата мама" різних сезонів.

Усіх разом говорили про пакунок малюка (бебі-бокс), урядову програму "Муніципальна няня", пільги для багатодітних сімей, житлові питання та виплату аліментів. Також, на зустрічі були присутні заступниця міністра юстиції Іванна Смачило з Рівного, очільниця Рівненської юстиції Оксана Сальчук, організаторка "Пузатої мами" Оксана Кравець.

- Незвичною та живою стала ця зустріч. Молоді мами та малеча зустріли теплою атмосферою та місцями гострими і дійсно актуальними питаннями, - поділився своїми враженнями сам Павло Петренко.

- Зустріч у такому форматі, та ще й з міністром у Рівному для матусь вперше. Нам приємно, що Рівненська юстиція запросила нас організувати таку зустріч. Взамін наші мами отримали відповіді на чимало запитань, які їх турбують, - зауважила організаторка проекту для вагітних у Рівному Оксана Кравець.

Нагадаємо, депутат Рівнеради та кандидат у депутати до ВРУ Олександр Курсик показав міністру юстиції Павлу Петренку місто Рівне: Тарифи у Рівному знизяться: міністр юстиції пообіцяв зменшення цін під час зустрічі з депутатом Рівнеради Олександром Курсиком.