Укравтодор оголосив тендер на будівництво Північної об`їзної Рівного

Новини Рівного - ЧаРівне.info
Фото ілюстративне

Укравтодор оголосив тендер на будівництво об’їзної дороги Рівного на очікувану вартість 822 мільйонів гривень. Про це повідомляє Укравтодор у Фейсбук.  

Як зазначив радник Голови Державного агентства автомобільних доріг України Олександр Кава, цьогоріч на будівництво першої черги Північного об’їзду Рівного заплановано 198 мільйонів гривень із Державного дорожнього фонду України. За ці кошти планують побудувати естакаду над залізницею Рівне - Сарни, а також виконати всі роботи із формування основи дорожнього полотна першої черги об’їзду. Решту коштів планують виділити у 2020 році.

Як зазначається, протяжність Північної об’їзної дороги Рівного становитиме 14,2 км. У межах реалізації проекту заплановано нове будівництво ділянки протяжністю 6 км, реконструкція – 4 км та поточний середній ремонт існуючої дороги – 4,2 км.

Дорога матиме 2 технічну категорію із 2 смугами руху.

Планується, що Північна об’їзна дасть можливість звільнити Рівне від транзитних автомобілів, що прямують по трасі М-06 з Житомира та Києва у напрямку Луцька та КПП Устилуг – по трасі Н-22.