У Корнинській громаді організували доїзд медиків на роботу у Рівне

Новини Рівного - ЧаРівне.info
фотоілюстрація

У Корнинській ОТГ після введення карантину та відміни транспортного сполучення з Рівним вирішили організувати доїзд медичних працівників на роботу. 

Перший рейс з медиками поїхав у Рівне сьогодні зранку. Про це журналістам порталу ЧаРівне.інфо  розповів голова Корнинської ОТГ Роман Горбатюк-Василейко. 

- Коли склалась така ситуція, що медики не мали чим дібратись на роботу, а лікарні не оформили договорів з перевізниками для доїзду своїх працівників, ми вирішили самостійно взятись за вирішеня проблеми. Спочатку ми отримали дозвіл від поліції на здійснення такого перевезення, потім знайшли перевізника, небайдужі допомогли із пальним. Тепер з Корнинської ОТГ до Рівного курсує два рейти: ранішній і вечірній, - розповів очільник громади. 

Спочатку автобус заїжджає у найвіддаленіше село громади - Загороща, далі курсує усіма населеними пунктами громади, де збирає медпрацівників. У Рівному об'їжджає біля найбільших медичних установ. Назад забирає працівників, що повертаються з нічної зміни. У вечері - такий ж розклад. 

У транспорті заповнюють тільки сидячі місця - їх 26 і усі розраховані суто на медиків. 

- Ми обговорювали питання щодо організації доїзду ще для працівників поліції та рятувальної служби, однак поки дозволу на таке перевезення не отримали, - зазначив Роман Горбатюк-Василейко. 

Крім того,  у громаді виділили кошти на закупівлю своїм медикам дезинфікуючих засобів та засобів індивідуального захисту.