У казковому лісі поблизу Рівного відкриють резиденцію Святого Миколая та Санти

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Новорічне містечко запрацює поруч Тунелю кохання (смт.Клевань) на території заміського відпочинкового комплексу “Тунель кохання”.

Офіційне відкриття резиденції Святого Миколая відбудеться вже 5 грудня. Миколай зустрічатиме дітлахів до 20 грудня, далі запрацює резиденція Санта Клауса аж до 15 січня.

Під резиденцію буде задіяна велика територія в лісо-парковій зоні, декоровано зали для розваг та окремі будиночки. Така площа і різноманітність актракцій дозволяє нам приймати різні групи дітей з врахуванням всіх карантинних вимог. Для батьків передбачена лаунж зона.- розповідає ініціаторка проекту Діана Климюк.   

Програма свята буде насичена для дітей різних вікових груп: 5, 9 та  14 років.

Діти будуть спілкуватись із Миколаєм, братимуть участь у майстер–класах, квестах, та інтерактивних розвагах, писатимуть лист Миколаю та в подарунок отримують святкове миттєве фото. Програма триватиме до 1,5год. Також можна замовити онлайн привітання від Святого Миколая.– додає співорганізаторка Мар’яна Кузьмич

Відкриття резиденції 5 грудня буде благодійним для дітей – сиріт.

Просимо керівників дитячих будинків та будинків сімейного типу, для запису звертатися за телефоном 0678414173. - анонсувала Любов Романюк начальник управління культури і туризму Рівненської ОДА

До творчої програми долучаються професійні актори та артисти з Рівненського обласного театру ляльок та Рівненської обласної філармонії.

Вартість квитка:

Для групових замовлень – 250 грн. (в будні), 300 грн. (у вихідні дні)

Для індивідуальних замовлень - 300 грн. (в будні), 350 грн. (у вихідні дні)

Обов'язкова попередня реєстрація за телефонами: 0678414173; 0666654214