У Дубенському районі створили прийомну родину

Новини Рівного - ЧаРівне.info

На Дубенщині родина, яка має власних малолітніх дітей, виявила бажання стати прийомними батьками ще для трьох дітей-сиріт.

Майбутнім прийомним батькам запропонували пройти навчання для потенційних прийомних батьків у Рівненському обласному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Про це інформує Дубенська РДА. 

Через поширення коронавірусу пройти таке навчання було доволі проблематично, однак, завдяки наполегливій роботі служби у справах дітей РДА, працівників районного центру ССДМ, майбутнім прийомним батькам вдалось пройти відповідний курс підготовки кандидатів у прийомні батьки.

18 вересня в кабінеті голови районної адміністрації Володимира Іщука відбулось підписання договору між Дубенською районною державною адміністрацією та прийомними батьками про влаштування дітей на виховання та спільне проживання у прийомній сім’ї.

Метою утворення прийомної сім’ї є забезпечення належних умов зростання в сімейному оточенні дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, шляхом влаштування їх у сім’ї на виховання та спільне проживання.

Варто додати, що на території Дубенського району створено вже третю прийомну родину.