Учасниці "Пузатої мами" провели тест-драйв місця для годування немовлят

Новини Рівного - ЧаРівне.info

В ТРЦ "Злата плаза" з‘явилось місце для годування немовлят. Наскільки комфортним облаштовано місце  протестували учасниці проекту "Пузата мама" разом із дітками.

- До нас звернулась адміністація торгового центру. Наші мами з радістю відгукнулись, аби перевірити все.  Було декілька зауважень, і надзвичайно важливо, що їх врахували. Для Рівного "Злата плаза" - це приклад дружнього до дітей закладу. - розповідає засновниця  проекту Оксана Кравець. - Годувати дитину груддю у публічному місці не просто можна, а потрібно. Не брати з собою пляшечки, не зціджуватися завчасно, не соромитися, а годувати груддю саме в тому місці і саме тоді, коли захоче дитина – радять лікарі і спеціалісти з грудного вигодовування.

Додамо, що  у 2019 році  учасниці "Пузатої мами" тестували Кімнату матері та дитини  у цьому ТЦ.

Рівнянки протестували Кімнату матері та дитини у торговому центрі (фото)

Грудне вигодовування - це цілий всесвіт між мамою і дитиною. Щоб його не порушували, ми зробили окреме місце для годування немовлят. Матусі, паркуйте коляску поряд і влаштуйте малюку повноцінну перерву на обід без сторонніх поглядів. А ще мотиваційні постери всередині подарують позитивні емоції!Ваш комфорт - наше натхнення!- йдеться на офіційній сторінці ЗЛАТА ПЛАЗА

Локація - 3й поверх, біля магазину Chicco