У Рівному вшосте пройде найбільший міський конкурс краси «Перлина Рівного 2013»

08.08.2013, 16:48      Переглядів: 4262

У понеділок, 9 вересня, у Міжнародний день краси у Рівному відбудеться фінал Шостого Найбільшого міського конкурсу краси «Перлина Рівного 2013». Відтак, до участі у кастингу конкурсу запрошуються молоді чаРівні незаміжні рівнянки, віком від 16 до 26 років.

- Звання "Перлина Рівного" – певний обов’язок для дівчини. Конкурс завжди буде  прикладом  для інших дівчат, що мріють підкорити вершини модельного та шоу-бізнесу. Спочатку тобі потрібно гідно представити своє місто, і на всеукраїнських конкурсах також. Надіюсь, що в свій час я достойно пронесла це звання… Від участі в конкурсі у мене залишились найпозитивніші враження. Це був один з етапів в моєму "модельному" житті, що дав поштовх рухатись далі. Але окрім того, "Перлина" для мене - це багато цікавих знайомств, вдало проведений час з хорошими людьми, креативні ідеї, подорожі по рідному краю, в тому числі і  підкорення Говерли. А сам фінал – це шквал емоцій, що бурлили в мені. Усі сили, які я вклала у цей виступ, були винагороджені успіхом та достойно оцінені, – розповідає перша переможниця конкурсу, «Перлина Рівного 2006», модель агентства "Панна" Марія Хаврук.

Для участі у кастингу необхідно надіслати 5 власних фото на електронну адресу artmodels@ukr.net, зазначити у темі листа «Кастинг Конкурсу ПЕРЛИНА РІВНОГО 2013», вказати прізвище, ім`я, дату народження, ріст, параметри та контактний номер телефону! Не зволікайте! Адже на все про все у вас є лише кілька днів!

 

- Участь в конкурсі на той момент  була для мене,  швидше, збігом обставин, можливо, й інтерес. Надалі  були інші, більш масштабні конкурси, як от «Міс Галичина» та «Міс Україна», тому «Перлина Рівного» особисто мені дала  неймовірний поштовх та наснагу. Адже це був перший досвід у модельній справі. Від конкурсу отримала моральне задоволення. Коли ти стоїш на сцені в очікуванні оголошення переможниці, саме ці кілька миттєвостей найбільше запам’ятовуються. «Перлина» - це насамперед старт для подальшого просування молодим моделям та дуже хороша можливість заявити про себе. Тому дівчатам, які хочуть професійно займатись модельною справою, однозначно слід брати участь в конкурсі, - каже «Перлина Рівного 2010» Анастасія Кирилецька.

Нагадаємо, що конкурс «Перлина Рівного» вперше у статусі і форматі Найбільшого міського конкурсу краси відбувся восени 2006 року. Цього ж року конкурс отримав нагороду у номінації «Кращий мистецький проект» рейтингу популярності «Гордість міста». Його організатором є колектив ТМ «ARTmodels». Директором конкурсу є Оксана Ігас, а координує проект Надія Пивовар.

 

 

- Перемога в конкурсі дала мені можливість повірити в себе і свої сили, а також стала новим стимулом вчитись і працювати над собою. Звичайно, я, як і кожна з учасниць цього конкурсу, відчувала хвилювання, які переповнювали мене. З кожною оголошеною переможницею в певній номінації моя надія на перемогу ставала все менша,а хвилювання - ще більшим, - згадує «Перлина Рівного 2012» Катерина Бондар.

 

- Взяти участь у конкурсі мене наштовхнув приклад моєї сестри. І я вирішила спробувати свої сили. Перш за все, це дало мені можливість самовиразитись, щось довестиі собі, в тому числі стати набагато впевненішою. Пам’ятаю, було шалене хвилювання та величезне задоволення водночас. Найбільші враження я отримала в момент оголошення переможниці. Коли всі номінації вже були названі, я подумала: «Невже, це я?». Але відразу після цього наступив певний релакс та охопила буря емоцій…Після конкурсу в моєму житті відбулось дуже багато цікавих подій. Я брала участь в різних благодійних акціях, фотосесіях, показах. Тобто це був яскравий період в моєму житті…Ще одним пам’ятним моментом було символічне передавання корони. В той час я також переживала дуже бурхливі емоції…Майбутнім учасницям раджу від участі отримувати лише позитивні емоції, ні в якому разі не ставити за самоціль перемогти, а просто кайфувати від того, що ти вже береш участь в «Перлині», - каже «Перлина Рівного 2009» Олена Радько.

Традиційно Проект насичений цікавою і змістовною програмою підготовки і яскравим та креативним фінальним шоу. Чим буде особливий Шостий сезон, дізнаємося згодом, а вже зараз ексклюзивні фото- та відеорепортажі попередніх сезонів!

 Марина НАЗАРЧУК,

Денис ГРИЩУК

Фото - ТМ "ARTmodels"

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...