У 34-річного поліцейського, який застрелився на роботі залишилось двоє дітей

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Сьогодні, дев’ятого жовтня, о 03:40, 34-річного інспектора-чергового чергової частини Рівненського відділу поліції знайдено мертвим із вогнепальним пораненням голови.

За попередніми даними поліцейський покінчив життя самогубством у кімнаті для затриманих осіб, здійснивши постріл у праву скроню із табельної зброї.  На місці знайдено 1 гільзу та  1 кулю. Мотиви скоєного з’ясовуються.

Як розповів заступник начальника ГУНП Олександр Панасюк, 34-річний правоохоронець в органах внутрішніх справ пропрацював 13 років, а в займаній посаді чергового – майже три. Конфліктів не було. Водночас, психологи проведуть дослідження соціально-психолічного клімату у міському відділку.

У чоловіка залишилась дружина та двоє малолітніх дітей.

За вказаним фактом розпочато досудове розслідування за попередньою правовою кваліфікацією частини 1 статті 115 Кримінального кодексу України. Наразі визначається підслідність кримінального провадження. Крім того, працівниками внутрішньої безпеки та відділу інспекції особового складу за вказаним фактом проводитиметься службове розслідування.