У Зарічненському районі розслідують смерть дівчинки, яка загинула у вогні

Новини Рівного - ЧаРівне.info

У селі Кухче Зарічненського району 23 січня 2020 року після пожежі виявлено обгоріле тіло неповнолітньої дівчини, яка перебувала на обліку у соціальних службах, як особа з інвалідністю.

З`ясовано, що неповнолітня особа під час виникнення пожежі перебувала у будинку за місцем проживання без нагляду батьків та не могла самостійно надати собі допомогу, у зв`язку з обмеженими можливостями.

З метою перевірки інформації про можливе неналежне виконання батьками встановлених законом обов'язків по догляду за дитиною, що спричинило її смерть, Сарненською місцевою прокуратурою до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості та розпочато кримінальне провадження за попередньою правовою кваліфікацією кримінального правопорушення, передбаченого ст. 166 КК України (злісне невиконання батьками встановлених законом обов'язків по догляду за дитиною, що спричинило тяжкі наслідки).

Стан розслідування вказаного кримінального провадження перебуває на контролі прокуратури області.

Довідково: санкція статті передбачає відповідальність у виді обмеженням волі на строк від двох до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.

 

 

 

 

Прес-служба прокуратури Рівненської області