У Тараканівському форті розпочалися зйомки українського фільму-фентезі "Джура Королевич"

Новини Рівного - ЧаРівне.info

У Тараканівському форті, що на Рівненщині, розпочалися зйомки повнометражного художнього фільму «Джура Королевич». Про це повідомляє прес-служба Держкіно України. 

Лицарська фентезі-казка створюється кінокомпанією «Кобза фільм» за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

За сюжетом, Джура-Іванко у день свого шістнадцятиріччя дізнається, що він є сином короля Юрія Хороброго і що має очолити вирішальну битву зі Злом. Узурпатор престолу Егерт, який за допомогою чар вбив Юрія, бажає позбутися спадкоємця, щоб стати абсолютним володарем. І єдине, що дозволяє світу Добра перемогти, – це здатність Іванка слухати своє серце, вчиняти відчайдушні та жертовні вчинки.

Як зазначається, кінопроект став одним із переможців Восьмого конкурсного відбору Держкіно. Режисером картини є Антон Гойда, авторами сценарію – Сергій Гаврилюк, Сергій Ухачевський, Кіра Волкова і Юлія Чернявська, за участю Братів Капранових.

Ролі виконують популярні украхнські актори Максим Cамчик, Таїсія-Оксана Щурук, Аліна Коваленко, Вячеслав Довженко, Олексій Вертинський, Віталій Салій, Костянтин Темляк, Олександр Кобзар, Михайло Кукуюк, Євген Олійник, Олексій Тритенко, Дмитро Рибалевський, Володимир Ращук та інші.

Окрім Тараканова, зйомки також будуть відбуватися у Коростишівському р-ні (Житомирська обл.) та Києві.

Реліз фільму в Україні запланований на 2020-ий рік.

Бюджет фільму складає понад 28 мільйнів гривень.