У Рівному вщент згорів офіс "Автомайдану"

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Фото ілюстративне

Дві години тому у Рівному була пожежа. Горів офісний центр на вулиці Словацького, 3а, де розміщені офіси багатьох громадських організацій міста, зокрема "Автомайдан", УНА-УНСО, "ОПОРА", InfoHub та інші. Про це порталу "ЧаРівне.інфо" повідомили власні джерела. Цю інформацію нам щойно підтвердили і представники рівненського "Автомайдану".

Пожежа була на другому поверсі будівлі. Наразі вогонь вже ліквідували працівники МНС. На місці пригоди зараз працюють правоохоронці - вони оточили будівлю і поки нікого не впускають всередину.

Вже встановлено, що причиною пожежі був підпал. Про це свідчать вибиті двері в офісному центрі - двоє вхідних та двері, що ведуть на другий поверх. Також під дверима 3-4-х кабінетів були знайдені залишки запалювальної суміші, якою, власне, і підпалили офіси.

Як повідомили порталу "ЧаРівне.інфо" самі "автомайданівці", їх офіс згорів вщент, також постраждали і інші офіси, але поки не повідомляють, які саме. До слова, по сусідству з офісом "Автомайдану" розташований офіс ГО "УНА-УНСО". Але, за словами представника цієї організації, скоріш за все, їхній офіс не постраждав, про що свідчать не пошкоджені вікна і жалюзі на них. Втім, точної інформації у нього про це немає, бо зараз всередину нікого не пропускають. Якщо офіс унсовців вцілів, то ймовірно, його врятували броньовані двері, через які вогонь не зміг просочитися.

Наразі не відомо, хто і навіщо скоїв підпал цього офісного центру. Втім, представники рівненського "Автомайдану" не пов`язують це зі своєю діяльністю, вбачаючи у цьому ознаки хуліганства і вандалізму.

Детальніше про цю пожежу читайте вже вранці на порталі "ЧаРівне.інфо".

Марина НАЗАРЧУК