У Рівному відкриють ще один кінотеатр

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Популярна мережа кінотеатрів MULTIPLEX повертається до Рівного. Незабаром його відкриють у ТРЦ "Екватор". 

Унікальність проекту полягає в тому, що це буде найбільший сучасний кінотеатр у регіоні, площею понад  2000 кв.м. П’ять комфортних кінозалів на більш ніж 700 місць,  будуть оснащені передовими технологіями кінопоказу, забезпечать чудову акустику та якісне зображення. Гості торгово-розважального центру «Екватор» зможуть усією родиною насолодитись переглядом цікавих кінопрем’єр, а також приємно провести дозвілля в найновішому кінотеатрі міста. - пишуть на сайті торгового центру.

Також зазначають, що насамперед у ТРЦ прислухались до прохань рівнян. Оскільки нещодавно навіть була подана петиція у Рівненську міську раду з проханням посприяти поверненню кінотеатру цієї мережі, яка стрімко набрала популярність.

MULTIPLEX – найбільша мережа кінотеатрів, що працює у 16-ти містах України. Кіномережа заснована у 2003-му році і відтоді компанія задає тренд у вітчизняній індустрії кінопрокату на сучасні багатозальні кінотеатри, розвиваючись з кожним роком в ногу зі світовими тенденціями. Мільйон глядачів щомісяця відвідують  кінотеатри MULTIPLEX.