У Рівному відкрили перший інклюзивний майданчик (фото)

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Гойдалка з пандусом, стіл-пісочниця та карусель з місцем для візочка стали частиною інклюзивного майданчика для дітей з інвалідністю, що з’явився у нашому місті.

Унікальний майданчик, створений спеціально для гри діткам з особливими потребами, відкрили учора, 5 вересня у парку культури та відпочинку імені Тараса Шевченка.

Обладнання майданчика та матеріали для покриття надали Клуб Ротарі міста Рівне та Ротарі клуб «Кліб Еллістон» (Канада). Облаштуванням майданчика займалось ДКП «Міське об’єднання парків культури та відпочинку м. Рівного».

 Вартість – 150 тисяч гривень.  Проект реалізовували протягом трьох місяців.

- Деякі елементи майданчика призначені і для звичайних діток, однак в основному він створений для гри діток на візочках. Я дуже рада, що таке місце тепер є у Рівному. Сподіваюсь, що їх кількість зростатиме, - заначила президент Рівне Ротарі Клубу Ольга Новицька.

Першими випробували гойдалки та каруселі прийшли діти з особливими потребами, що займаються в центрі при ГО «Погляд».

Як зазначила керівниця організації Олена Корсун, такі місця у Рівному - це необхідність, адже саме тут діти з особливими потреба зможуть бавитись поруч зі звичайними дітьми, а не бути ізольованими. 

Це вже шостий реалізований для діток проект Клубом Ротарі міста Рівне. Перший проект був реалізований для Великомежиріцької школи-інтернату для дітей з легкою розумовою відсталістю (2012), другий – для Тучинської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату (2013), третій – для дітей туберкульозного санаторію «Новостав» з активною формою туберкульозу (2014), четвертий – для реабілітаційного центру КП «Рівненської обласної дитячої лікарні» (2016), п’ятий – для КНП «Міської дитячої лікарні» Рівненської міської ради (2017).

Довідково: Rotary International — об'єднання клубів, відомих як Rotary Club (Ротарі-клуб), розташованих у всьому світі. Ротарі-клуби — нерелігійні та неполітичні благодійні організації, відкриті для усіх незалежно від національної чи расової приналежності, віросповідання та політичних поглядів. У світі налічується понад 33 976 клубів та понад 1 220 тисяч учасників.