У Рівному відбулася головна джазова подія місяця

Новини Рівного - ЧаРівне.info

7 лютого свою четверту річницю відзначив рівненський джаз-клуб «Джем». Усіх місцевих поціновувачів чутливої та хорошої музики організатори зібрали у барі «Blues&Jazz».

Напередодні святкування учасники об’єднання влаштували тематичну фотосесію, світлини з якої маю честь додати до цієї статті.

Гостями вечірки було тріо надзвичайно талановитих музикантів. Це один з найкращих барабанщиків України Ігор Гнидин, талановитий джазовий гітарист Євгеній Пугачев та контрабасист Андрій Арнаутов, визнаний майстер не лише в країнах СНД, але й у всьому джазовому світі.

    

Перший за багато років рівненський джаз-клуб “Джем” був створений насамперед як об’єднання за інтересами. За чотири роки активістам вдалося об’єднанти професійних музикантів, студентів музичних навчальних закладів, людей, які люблять джаз, людей, які полюбляють відпочивати під інтелектуальну музику. Власне, людей, які люблять спілкуватися.

  
 

За час творчої діяльності це громадська організація стала найуспішнішим творчим об’єднанням міста, змогло організувати десятки джазових вечірок за участі цікавих майстерних музикантів, привезти на фестиваль «Art Jazz Cooperation» «зірок» світового джазу Ніно Катамадзе, Карла Фріерсона, Дона Фрідмана, Бреда Тері та Іоахіма Менцеля, «Піккардійську Терцію» та «Man Sound» тощо.

Вітаємо «Джем» з Днем народження та бажаємо вдалих проектів!!!

 

Міла Слободенюк