У Рівному відбудеться "Медичний пікнік"

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Залучившись підтримкою Наукові пікніки в Україні / Science Picnics in Ukraine та засновників Медичних пікніків - вдруге у м. Рівному проводитиметься "Медичний пікнік".

  •  Жителі та гості міста матимуть змогу в нестандартній формі поспілкуватись з лікарями міста, дізнатись про профілактику хвороб та як зберегти здоров"я.
  • На свіжому повітрі, можна буде отримати консультації лікарів-спеціалістів, пройти обстеження на соціально-небезпечні недуги (ВІЛ/СНІД), перевірити гостроту зору, та провести обстеження на визначення рівня глюкози крові (за умови, що не снідали), провести обстеження на вірусні гепатити. Навчимо дорослих і дітей домедичній допомозі та розкажемо як правильно "зібрати" автомобільну аптечку, яка в разі потреби, стане "найпершим помічником".
  • Ми навчимо Вас та Вашу малечу доглядати за ротовою порожниною та найважливіше – не боятись візиту до стоматолога.
  • А ще Ви зможете виміряти артеріальний тиск та дізнатись чому він має властивість підвищуватись чи знижуватись, як запобігти розвитку інсульту та інфаркту. Та як впливають, навіть легкі, фізичні навантаження (ходьба, пробіжки, тощо) на організм людини.
  • І звісно, ми будемо говорити про вакцинацію! Про те, чи можна при хронічних недугах проводити щеплення, якими вакцинами можна проводити щеплення одночасно чи все ж таки потрібна між ними "перерва". Відповімо на найболючіші запитання про імунопрофілактику та познайомимо з Календарем профілактичних щеплень. Наша мета допомогти розвіяти та зруйнувати зайві вагання стосовно вакцинації.
  • Ми ближче познайомимо рівнян та гостей міста з молодими лікарями центрів первинної медико-санітарної допомоги Рівного, звузимо дистанцію лікар – пацієнт, допоможемо знайти відповіді на запитання, що стосуються медичної реформи, надамо інформацію про лікарів, з якими ще можна підписати декларацію та розкажемо, як отримати "доступні ліки" по електронному рецепту.

Загалом, «Медичний пікнік у Рівному» – це проект, який направлений на популяризацію та збереження здоров"я у неформальному спілкуванні.

Наш захід заплановано на День міста Рівного 25.08.2019 у Парк Т.Г. Шевченка. Про конкретне місце дислокації та про те, що на Вас очікує в деталях, ми анонсуємо згодом.

До речі, ми залучаємо всіх бажаючих до заходу, яким є що розповісти для пацієнтів.

На сьогодні разом з нами підготовку до МЕДИЧНОГО ПІКНІКА У РІВНОМУ уже проводять:
? Рівне-ТАКМЕД 
? Регіональний підрозділ ГО "Батьки за вакцинацію - Рівне". 
? Центр дитячого здоров"я БейбіДок який завітає до нас із підтримкою Лікарняні Клоуни "Червоні Носи" м. Рівне.

Управління охорони здоровя м.Рівне