У Рівному ТМ "Щедрик" започаткувала благодійну акцію "Щедрик на благо"

Новини Рівного - ЧаРівне.info

У Рівному ТМ "Щедрик" започаткувала благодійну акцію ""Щедрик на благо". 

Відтак, усі, хто не має можливості прибати молочну продукцію, або інші смаколики від виробника, зможуть взяти їх безкоштовно. Стартує благодійна акція 17 лютого з магазину по вул. Кн. Романа. Згодом, планується залучення всієї мережі магазинів ТМ "Щедрик".

У магазинах ТМ "Щедрик" будуть облаштовані спеціальні холодильники. Далі все просто - хтось із покупців купує зайвий йогурт, чи скажімо, сир і кладе його в спеціальний холодильник, а той кому це потрібно - бере і використовує во благо. 

Директор з розвитку ТМ "Щедрик" Марія Рудомська-Воронцова розповідає, що цей проєкт - це можливість для кожного покупця проявити доброту. «Щедрик на благо» - це реальний шанс щоразу скупляючись для своєї родини, поділитись з тим, хто того потребує.

- Ми часто допомагаємо адресно, але тут є більш ініціативними посередниками. Коли виникла ідея зробити щось подібне, ми задумались над її реалізацією. Дуже надихали стійки з хлібом в магазинах де так само можна придбати і пригостити того кому це вкрай необхідно. Хліб - це добре, це основа всього, але ми є соціально відповідальним виробником молочної продукції і завжди турбуємось про здоров’я українців. Молоко та молочні продукти - це одна із дуже важливих складових здорового, збалансованого харчування. І дуже шкода що багато малозабезпечених, або ж літніх людей не можуть дозволити собі купити якісний молочний продукт. Хоч в нас і доступні ціни, але ситуація в кожного своя. Мова зараз не так про молоко чи кефір, а про добрий сир та йогурти, або ж сиркові маси, щось таке що впринципі не є обов’язковим у раціоні, але і смачне, і корисне.

Поштовхом для нас стали пенсіонери, котрі просять зважити їм «Надуг» на декілька гривень. Насправді це велика проблема сьогодення. Ми регулярно відслідковуємо попит і потреби людей, і прийшли до висновку що просто необхідно реалізувати щось подібне. Хотілось допомогти та ми думали як - допомагати кожному особисто, просто пригощати безпосередньо в магазині, це не завжди ефективно. Хтось може посоромитися взяти, комусь може бути це більше потрібно ніж тому, кого ми пригостимо. Крім того хотілось залучити людей, котрі хочуть допомогти, але не знають як це правильно зробити.