У Рівному ТМ "Щедрик" відзначає 26-річчя

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Сьогодні, 19 листопада, ТМ "Щедрик" святкує свою 26 річницю з дня створення. З нагоди цього свята діє знижка 8% на весь асортимент товару від ТМ "Щедрик". Історія підприємства бере свій початок ще з 90-х років. 

Нині підприємство випускає близько 500 найменувань продукції. Експортують її в Італію, ОАЕ, Молдову, Хорватію, Білорусь, Польщу.

Ось що розповідала засновниця і генеральна директорка ТОВ ВТП "Агропереробка" Ольга Рудомська про історію створення підприємства:

 90-х роках всі підприємства, заводи зупинилися. Люди були розгублені, не мали роботи. У той час ми з чоловіком, як і зараз багато молодих родин, поїхали за кордон. Збирали товар, який був у нас на залишку, їхали й продавали його, - розповідає Ольга Юхимівна. Коли у 1993 році мій син пішов у 1 клас, я дуже плакала, адже в школу його повела не я - мама, а бабуся. Тоді й вирішила, що більше за кордон не поїду. Нам з чоловіком було доволі складно, ми, можна сказати, виживали. Власного транспорту не було, його ми орендували. Згодом, у 1997 році, з виставки у Болгарії я привезла обладнання для молочного заводу. І в жовтні 1997-го ми відкрили невеличкий молочний завод, у 1999 році запустили ягідне виробництво.