У Рівному розмалюють книжкові шпаківні для дітей

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Завтра, 26 квітня, о 12 год. у Рівному на майдані Незалежності, а саме біля Кінопалацу "Україна" відбудеться соціальна акція «Розмалюй книжкову шпаківню». Вона пройде в рамках Всеукраїнського літературного фестивалю для дітей «ДивоКрай», який відбуватиметься у Рівному з 16 до 19 травня. Ініціатором та організатором акції є співорганізатор фестивалю – інтернет-портал «ЧаРівне.інфо».

Дитячі книжкові "шпаківні" з`явились у Рівному в минулому році у розважальних, медичних та освітніх дитячих закладах Рівного в рамках всеукраїнської ініціативи «Додай читання».

"Книжкові шпаківні" – це мережа особливих поличок з дитячими книжками і журналами у вільному доступі для читання в громадських місцях. Тобто дітки мають змогу вільно брати звідти книжки і читати. Але не всі "шпаківні" у Рівному мають гарний, привабливий вигляд. Тому у ініціаторів і виникла ідея яскраво та весело розмалювати ці "шпаківні" для дітей, аби вони більше приваблювали  та викликали у них більший інтерес.

Тому організатори запрошують усіх бажаючих та небайдужих долучитися до цієї соціальної акції та допомогти розмалювати для маленьких рівнян «книжкові шпаківні», щоб читання для них було не лише корисним, але й веселим та приємним заняттям.

Марина НАЗАРЧУК