У Рівному привітають переможців Малої академії наук

Новини Рівного - ЧаРівне.info

У четвер, 25 квітня у в актовій залі НВК № 12 о 15.00 год. заступник міського голови Г.Кульчинська та начальник управління освіти Рівненського міськвиконкому В.Харковець привітають учнів, які вибороли 2 і більше перемоги у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН та 14 учнів, які не були присутні на міському святі «Ми пишаємося вами» 11.04.2013 року в ПДМ.

Вихованці навчальних закладів міста – активні учасники конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН.

У цьому навчальному році в міському етапі взяло участь 863 учні, з них - 431 переможець.

Різнобічні інтереси і захоплення, багатогранність цих творчих особистостей спонукають їх до нових досліджень і перших відкриттів.

Традиційно у природничо-математичному ліцеї «Елітар» всі учні займаються науково-дослідницькою діяльністю і захищають по декілька робіт, у них в цьому році 163 перемоги.

Найбільше перемог здобув учень 11 класу Шуманський Роман - у нього їх вісім, шість - у Работюка Вадима, учня 11 класу, по п’ять перемог у Вегери Тараса (11 клас), Мальцевої Ольги (10 клас), Мамчур Ольги (11 клас), Самковського Романа (11 клас), Семенович Христини (11 клас). Ці школярі є вихованцями ПМЛ «Елітар».

По чотири перемоги здобули 9 учнів: школярі ПМЛ «Елітар», а також вихованка ЗОШ № 27 Маркевич Тетяна. Дев’ять учнів вибороли по 3 перемоги. По дві перемоги – 43 учні.

Більшість із цих переможців – учні 10, 11 класів. Вони вже вміють працювати з літературою, робити дослідження, вести дискусію, виступати з презентаціями. Це не тільки їхні досягнення, а й велика робота педагогів, науковців, які з ними працюють. 

Юлія ДОМАНСЬКА