У Рівному презентують «Воскресіння духу»

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Сьогодні, 25 квітня о 12.00год в класі недільної школи при Покровському соборі відбудеться презентація книги «Воскресіння духу».

Книга "Воскресіння духу" видана з благословення Високопреосвященнійшого Іларіона, Архієпископа Рівненського і Острозького.

У анотації до книги упорядник видання «Воскресіння духу» протоієрей Олександр Кулик, настоятель Свято-Параскевської парафії села Дядьковичі Рівненського району, зазначає: «В історії Святої Української Православної Церкви чимало трагічних сторінок. Нелегко було й українському народу, який пройшов через горнило безбожництва та бездуховності московсько-комуністичної та німецько-нацистської окупацій – шлях від Голгофи українського народу, православ`я до відродження духовності, всебічного розвитку культури, освіти, науки. Саме тому це видання має назву «Воскресіння духу».

На сторінках книги висвітлюється історія становлення автокефалії Української Православної Церкви на Рівненщині, зокрема у Рівненському районі, об`єктивно і якомога толерантніше зображуються випадки протистоянь між православними українцями, які, на жаль, мали місце на початку 1990-их років.

Для висвітлення історії Рівненської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату, парафій Рівненського районного благочиння подається коротка історія села, храму, парафії, також відомості про настоятеля.

Видання розраховане на широке коло читачів – кліриків і мирян, викладачів і студентів, вчителів, краєзнавців, усіх небайдужих до долі Українського Православ`я.

Завдяки зібраним меценатами коштам, зокрема вагомій фінансовій підтримці народного депутата України Юрія Вознюка, вдалося створити чудову багатоілюстровану книгу на 480 сторінок.

Юлія ДОМАНСЬКА