У Рівному підтримуватимуть розвиток ОСББ

Новини Рівного - ЧаРівне.info

У Рівному проблема створення і розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) торкається кожного. Тому, з метою долучення до просвітницької діяльності щодо створення ОСББ, підтримки та допомоги ініціативним групам чи новоствореним ОСББ, громадськість та бізнес-сфера об’єдналися й створили робочу групу з цих та інших питань. Ініціаторами виступили громадська організація «Екоклуб» та Громадянська мережа ОПОРА в рамках реалізації Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні».

Окрім представників цих організацій, до складу робочої групи увійшли діючі голови ОСББ, журналісти, експерти з енергозбереження, громадські активісти, політичні діячі та підприємці, зокрема представники фірм «Реноме», Домової служби та інших приватних підприємств. Всі вони зацікавлені у тому, щоб ОСББ створювались та розвивались. Так, кожен зі складу робочої групи коротко розповів про себе та яким чином долучатиметься до теми ОСББ. Присутні ж, в міру своїх інтересів та можливостей, виявляли зацікавленість у підтримці конкретних ініціатив.

У ході зустрічі було напрацьовано ряд пропозицій, які планується втілити. Зокрема:
- здійснення просвітницької діяльності, в тому числі проведенні лекцій та семінарів для ОСББ
- розробка медіа-кампанії про ОСББ;
- розробка та друк листівок про ОСББ, поширення роздаткових матеріалів щодо створення та управління ОСББ;
- висвітлення у ЗМІ історій успіху ОСББ;
- створення ОСББ, або ж допомога у їх створенні;
- проведення модернізації будинків;
- вихід на ринок управителів;
- проведення моніторингу управителів;
- створення «майданчику» для просування своїх послуг для ОСББ;
- сервіс для мешканців квартир;
- надання разових послуг для ОСББ;
- створення асоціації ОСББ;
- залученні волонтерів тощо.

Учасники робочої групи долучались до планування, активно обговорювали та вносили свої пропозиції щодо ініціатив. Тож, сподіваємось, вони також зможуть донести до мешканців нагальну проблему створення ОСББ, допоможуть у їх створенні та процвітанні.