У Рівному хочуть, щоб раз на місяць мили маршрутки

Новини Рівного - ЧаРівне.info

На сайті Рівнеради зареєстрована петиція щодо проведення щосмісячного миття  маршруток у Рівному. Відповідний документ зареєструвала рівнянка Рита Кравцова.

Згідно петиції громадський транспорт міста має проходити раз на місяць санобробку та миття.

Нагадаємо електронна петиція, адресована Рівненській міській раді, розглядається за умови збору на її підтримку не менше як 300 підписів громадян протягом не більше 45 календарних днів з дня оприлюднення петиції.

Рівненський міський голова невідкладно, після набрання необхідної кількості підписів на підтримку електронної петиції, за умови, що порушене питання відноситься до компетенції Рівненської міської ради та її виконавчого комітету, направляє її на розгляд до виконавчого органу (структурного підрозділу) Рівненської міської ради або до постійної комісії Рівненської міської ради, предметом відання якої є порушене автором петиції питання.

Також не пізніше 10 робочих днів з дня оприлюднення інформації про початок розгляду електронної петиції, міський голова надає відповідним виконавчим органам доручення внести такий проект на чергове пленарне засідання Рівненської міської ради.