У Рівному гвалтівник напав на дівчину

Новини Рівного - ЧаРівне.info

У Рівному чоловік, який вийшов з тюрми, напав на дівчину. Як повідомляє спільнота Pitbull, напад стався учора на Ювілейному. Подаємо повний текст повідомлення, яке активно поширюють у соцмережах. 

У поліції розповіли,що нападника вже шукають. Орієнтування передано на усі відділи поліції.

"Рома ґвалтівник і вбивця! 

02.10.2009 року Рома зґвалтував і вбив (чи навпаки- вбив і зґвалтував?) 12ти річну дівчинку-сусідку з Ювілейного. За що Рома був засуджений на 13 років тюрми. Та завдяки «закону Савченко» Рома вийшов місяць тому, на 3 роки раніше, ніж мав.

І от, вчора, 02.10.2019 року (так-так рівно за 10 років від попереднього вбивства!) Рома напав на свою сусідку. Теж в районі Ювілейного, якбихтопитав.

Дівчину затягнув в чагарники за зупинкою громадського транспорту, де спробував задушити і зґвалтувати. Завдяки небайдужим перехожим, котрі повідомили про крики про допомогу і швидкій реакції копів лиза вдалось уникнути. 

Дівчина жива, познущатись з неї покидьок не встиг, хоч і казав, що по завершенню нелюдської розправи він піде гуляти собі, а дівчина вже не піде нікуди. Рому сполохали проблискові маячки патрульного авто, а тих секунд, які знадобились переляканій до смерті дівчині, вистачило маньяку, щоб втекти.

Люди, будьте уважні та обережні, доки Рома на волі. Рома прагнутиме кривавої забави. 

Рома мешкає з батьками, сестрою і племінниками на Корольова 2. 

Особливі прикмети: 
- зріст приблизно 175см
- худорлявий
- Маю тюремні татуювання на кистях та пальцях рук

Перших дві жертви собі Рома знайшов на Ювілейному. 

Дівчата, будьте обережні, особливо в темну пору доби. Чоловіки, бережіть своїх дружин. Брати- сестер, а батьки - донечок. Доки нелюд живий і на волі, вони в небезпеці. 

Дорослі чоловіки знають що робити при зустрічі з Ромою. Ну а потім вже можна і в поліцію повідомити про виявлення покидька."