У Рівному безкоштовно навчатимуть йоги

23.08.2013, 15:50      Переглядів: 3769

Йога в парку – унікальний і новий для Рівного проект. За словами ініціаторів заходу практика проведення занять йогою у парках активно розвивається по всьому світу, але у м. Рівне – це новинка. І навіть більше – це подарунок усім охочим вийти на нові рівні сприйняття власного тіла та життя, якісно покращивши їх. Адже заняття проводитимуться безкоштовно.

Таку можливість рівняни отримають завдяки торговій марці ARTmodels® та тренінговій компанії «Guru center», які в рамках запуску спільного проекту ELITE club організують практику йоги. Місією проекту є створювати унікальний закритий клуб ELITE, що об’єднуватиме найдостойніших представників міста Рівне, інформуватиме про життя міста, організовуватиме якісне дозвілля, популяризуватиме позитивний стиль мислення, гармонізуватиме всі сфери життя, сприятиме успішності та ефективності. 

Відтак, щоранку о 6.30 на літній естраді парку ім. Т.Г. Шевченка відбуватимуться унікальні заняття оздоровлюючими, наповнюючими практиками.

- Це буде не класична хатха-йога, до котрої багато хто звик,- пояснює коуч - тренер особистісного розвитку Ірена Слута.- Не потрібно буде мати особливої фізичної підготовки, щоб робити пропоновані вправи, але результати будуть надзвичайними! Ми перезапустимо системи організму таким чином, щоб тіло почало набувати своєї еталонної здорової форми. Це унікальні вправи, які вам навряд чи вдасться отримати деінде.

Разом з тим, щовечора бажаючих чекатиме класична хатха-йога у різноманітних варіаціях, які пропонуватимуть кращі йога-тренери м.Рівне. Тобто зранку - закладаємо основи здорового тіла, формуємо позитивну програму власного життя, а ввечері працюємо над тілесними зажимами і розвиваємо витривалість, гнучкість та внутрішній спокій при зовнішній активності!

Із графіком проведення тренувань та тренерами можна ознайомитися на сторінках у соцмережах Вконтакті та Фейсбуці.

 

Оксана КРАВЕЦЬ

фото Олена ГУСЕВИК

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...