У Рівному активісти та «Правий сектор» брали штурмом Прокуратуру області (+ВІДЕО)

16.03.2014, 15:35      Переглядів: 4599

Відразу після закінчення Народного Віче колона мітинугвальників рушила до приміщення Прокуратури в Рівненській області. Пікетувальники вимагали звільнення новопризначеного прокурора Рівненщини Сергія Кубрака.

- Ми вас не боїмось. Ви маєте боятися та слухати нас, - каже активіст Роман Мартин. 

Активісти та представники "Правого сектору" вимагали прозорості у призначеннях, обговорення кандидатур на владні посади із громадськістю.

- Коли ці негідники і далі будуть продаватися, куплятися, займатися безчинствами, я вже не буду зупиняти народ. Я буду лише стояти та дивитися, - наголошує координатор "Правого сектору" у Західній Україні Олександр Музичко. 

Активісти кажуть, що це була попереджувальна акція. Утім, якщо їх не почують, то вони готові будувати біля приміщення Прокуратури Рівненської області (вулиця 16 Липня) барикади.

- Ці партії, які називали себе опозиційними стали чисто провладними і готові діяти тими самим методами. Вони не за відкритість, не за прозорість – вони дорвалися до корита, до системи і хочуть підминати під себе систему, - підкреслив член координаційної ради ГМ "Опора" Андрій Токарський. 

В понеділок, 17 березня активісти мають намір прийти знову. Пікет призначений на 09.30.

Нагадаємо, що рівненський Автомайдан також сьогодні протестував біля управління ДАІ. 

У РІВНОМУ АВТОМАЙДАН ВИМАГАЄ ВІДСТАВКИ НАЧАЛЬНИКА ДАІ ОБЛАСТІ (+ВІДЕО)

 

Денис ГРИЩУК

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...