У рівненських тролейбусах можна буде розраховуватися телефоном

Новини Рівного - ЧаРівне.info
Головне фото - ілюстративне

В середині жовтня у 20-ти рівненських тролейбусах з’являться валідатори. З їхньою допомогою, рівняни зможуть оплачувати проїзд карткою, телефоном, QR-кодом.

Більше про пілотний проект впровадження електронного квитка у Рівному розповів начальник управління стратегічного розвитку та інвестицій Сергій Гемберг:

- Це дуже складний проект. Зараз багато міст України вже втілили елементи електронного квитка і вони абсолютно не є досконалими. Щоб не повторювати їхніх помилок, ми вирішили зважено підійти до цього процесу. На одному з міжнародних форумів я познайомився з директором міжнародної компанії "Visa" і він запропонував для нашого міста технічний грант – це можливість обладнання тролейбусів валідаторами. 20 валідаторів як пілотний проект на 6 місяців будуть встановлені в тролейбусах міста. Це дасть нам можливість зробити облік пасажирів, оцінити зворотній зв’язок і прививати культуру. Пілот дасть аналітику, дані для того, щоб далі ми вибудовували стратегію впровадження електронного квитка.

"Це виклик самому собі": у Рівному звітував один із начальників (Фото)

- Усе буде так, як було, нічого не зміниться. Це не вплине на вартість проїзду, кондуктори залишаться. З’явиться додаткова можливість оплати проїзду карткою, телефоном, QR-кодом і все, - додав Сергій Гемберг.