У поліції продовжують фіксувати порушення під час виборів на Рівненщині

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Станом на 16.00 у поліції Рівненської області зареєстровано 35 повідомлень щодо виявлених порушень під час виборів до Верховної ради.

О 14:05 у селищі Млинів виявлено плакат із агітацією за одного із кандидатів.

О 14:15 жителі Клеваня, що у Рівненському районі, виявили розміщення плакатів із агітацією за різних кандидатів у нардепи.

О 14:50 рівнянин поскаржився до поліції на дії голови виборчої комісії на дільниці по вулиці Макарова, оскільки остання перешкоджала йому проголосувати о 08:00, пояснюючи, що дільниця іще зачинена.

О 14:55 жителька села Осницьк, що на Володимиреччині, скаржиться на спостерігачів, бо вони, на її думку, порушують правила перебування на виборчій дільниці.

О 15:00 рівнянин поскаржився у поліцію, що у багатьох приміщеннях немає світла у день виборів.

О 15:10 надійшло повідомлення працівника поліції, що на виборчій дільниці села Біла Криниця Рівненського району 39-річний місцевий житель порвав бюлетені.

О 15:35 надійшла заява від уповноваженої особи однієї з політичних партій, 50-річного жителя Дубно, що він просить притягнути до відповідальності невідому особу, яка в селі Озеряни не зняла агітаційні матеріали за двох кандидатів у народні депутати України.

Варто зазначити, що не всі повідомлення підтверджуються. Однак, за кожним зареєстрованим фактом поліцейські проводять перевірку, за результатами якої прийматимуться відповідні рішення, про що буде повідомлено додатково.
 

 Відділ комунікації поліції Рівнеської області